Slikkerveer Senioren VE 2

Spelers
Begeleiding
Competitie
Uitslagen
Programma
Beker
  • senioren-ve-2
    1 Arjan VinkArjan Vink
    2 Dirk MarisDirk Maris
    3 Arnold LekkerkerkerArnold Lekkerkerker
    4 Bert HacquebardBert Hacquebard
    5 Dave KapperDave Kapper
    6 Deef KuiperDeef Kuiper
    7 Dick HuybregtsDick Huybregts
    8 Edmont BouwmeesterEdmont Bouwmeester
    9 Erik. SpruitErik. Spruit
    10 Genaro BonifaciaGenaro Bonifacia
    11 Gilles BrandtGilles Brandt
    12 Guido RevetGuido Revet
    13 Koen KortewegKoen Korteweg
    14 Louis FlipseLouis Flipse
    15 Marcel TholenaarMarcel Tholenaar
    16 Mathieu LapreMathieu Lapre
    17 Remco PrinsRemco Prins
    18 Richard KonijnenburgRichard Konijnenburg
    19 Ronald SmitsRonald Smits
    20 Wijnand PeijsWijnand Peijs
    21 no_imageDave Ketting
  • Gilles BrandtGilles BrandtTeamcaptain
    Rien van der BeekRien van der BeekGrensjager
  • Slikkerveer VE2 - Veld (ZO) - Senioren 3e klasse 4

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1Victoria'04 VE12118215689290
    2VOC VE22113534474410
    3PKC '85 VE31912524182330
    4Charlois, sv VE22112273896660
    5Slikkerveer VE22112273860460
    6Coal VE2219573269670
    7BZC/Zuiderpark VE32180132457800
    8Papendrecht VE12072112362620
    9DRL VE22172122356790
    10Meeuwenplaat VE22071122256740
    11v.v. Hekelingen VE12232171145960
    12TransvaliaZW VE22230199441170
    DatumThuisUit
    17-04-2017Coal VE24 - 2Papendrecht VE1
    17-04-2017Victoria'04 VE13 - 2Meeuwenplaat VE2
    23-04-2017Meeuwenplaat VE2 -VOC VE2
    23-04-2017Coal VE23 - 0BZC/Zuiderpark VE3
    23-04-2017Papendrecht VE14 - 1Slikkerveer VE2
    23-04-2017Victoria'04 VE15 - 0TransvaliaZW VE2
    23-04-2017DRL VE23 - 6Charlois, sv VE2
    23-04-2017PKC '85 VE34 - 3v.v. Hekelingen VE1
  • DatumThuisUitslagUitInfo
    23-aprPapendrecht VE14 - 1Slikkerveer VE2
    09-aprDRL VE23 - 3Slikkerveer VE2
    02-aprSlikkerveer VE23 - 2Meeuwenplaat VE2
    26-mrtCoal VE22 - 1Slikkerveer VE2
    19-mrtSlikkerveer VE20 - 3Victoria'04 VE1
    12-mrtTransvaliaZW VE20 - 2Slikkerveer VE2
    05-mrtv.v. Hekelingen VE15 - 7Slikkerveer VE2
    19-febSlikkerveer VE211 - 1BZC/Zuiderpark VE3
    29-janCharlois, sv VE23 - 5Slikkerveer VE2
    18-decSlikkerveer VE22 - 1VOC VE2
    11-decSlikkerveer VE23 - 2Charlois, sv VE2
    04-decVOC VE21 - 2Slikkerveer VE2
    27-novPKC '85 VE33 - 1Slikkerveer VE2
    13-novSlikkerveer VE24 - 3Papendrecht VE1
    06-novSlikkerveer VE24 - 3TransvaliaZW VE2
    30-oktMeeuwenplaat VE21 - 4Slikkerveer VE2
    16-oktSlikkerveer VE23 - 2DRL VE2
    09-oktVictoria'04 VE12 - 1Slikkerveer VE2
    02-oktSlikkerveer VE21 - 2Coal VE2
    25-sepBZC/Zuiderpark VE31 - 0Slikkerveer VE2
    18-sepSlikkerveer VE22 - 2v.v. Hekelingen VE1
    11-sepTeylingen VE15 - 4Slikkerveer VE2
    04-sepSlikkerveer VE24 - 1PKC '85 VE2GEST
    28-augSlikkerveer VE26 - 2TAC'90 VE2
    21-augSlikkerveer 75 - 0Slikkerveer VE2Oefenwedstrijd
  • Datum - TijdKNVB nr.ThuisUitInfo
    23-apr - 10:0082400Papendrecht VE14 - 1Slikkerveer VE2
    14-mei - 12:0078615Slikkerveer VE2 -PKC '85 VE3
  • Er zijn op dit moment geen standen en uitslagen beschikbaar voor het door u geselecteerde team

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1Teylingen VE122006970
    2Slikkerveer VE2210131070
    3TAC'90 VE2200205100

Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x