Let op: Voetbalschool Slikkerveer start vrijdag 26 mei om 18.30 uur. --||-- Meld je tijdig aan voor onze Open Dag (31-05) en het Tentenkamp (01-07)

Slikkerveer Senioren VE 1

Spelers
Begeleiding
Competitie
Uitslagen
Programma
Beker
  • senioren-ve-11
    1 Ton van BennekomTon van Bennekom
    2 Arjan 't JongArjan 't Jong
    3 Arjen SchepersArjen Schepers
    4 Berin HrnjicBerin Hrnjic
    5 Erik HamstraErik Hamstra
    6 Ernst SaarloosErnst Saarloos
    7 Geoffrey MargesGeoffrey Marges
    8 Hasan AytemurHasan Aytemur
    9 John de GrootJohn de Groot
    10 Kees van LeenenKees van Leenen
    11 Peter de RuijterPeter de Ruijter
    12 Remco BlomRemco Blom
    13 Rene HofmanRene Hofman
    14 Ron EversRon Evers
    15 Rob van der SluijsRob van der Sluijs
    16 Remco SchaddeleeRemco Schaddelee
    17 Sjaak van der TolSjaak van der Tol
    18 Sylvester van ReedeSylvester van Reede
  • Fred RenesFred RenesTeammanager
    Ruud de WildeRuud de WildeElftalleider
    Willem VerbaasWillem VerbaasCoach
    Ger KostenGer KostenAssistent-coach
    Hugo van LeenenHugo van LeenenLeider
    no_imageDirk Ploos van AmstelMascotte
  • Slikkerveer VE1 - Veld (ZO) - Senioren 3e klasse 3

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1Kethel Spaland VE22419145896360
    2Voorwaarts VE324172552103481
    3HOVDJSCR VE22313464364390
    4VOC VE12414194369600
    5Slikkerveer VE124140104268580
    6Aeolus VE12313194086570
    7NOCKralingen VE22311393659610
    8Swift Boys VE324112113565730
    9Hillegersberg VE224104103473640
    10RKDEO VE12373132467820
    11RVC '33 VE22471162244960
    12PKC '85 VE22461171939690
    13Zoetermeer VE12401231201100
    DatumThuisUit
    28-05-2017HOVDJSCR VE2 -NOCKralingen VE2
    28-05-2017RKDEO VE1 -Aeolus VE1
  • DatumThuisUitslagUitInfo
    07-meiSlikkerveer VE13 - 0HOVDJSCR VE2
    30-aprNOCKralingen VE21 - 2Slikkerveer VE1
    23-aprSlikkerveer VE14 - 2Kethel Spaland VE2
    17-aprSlikkerveer VE13 - 0RKDEO VE1
    09-aprSlikkerveer VE16 - 0RVC '33 VE2
    02-aprVoorwaarts VE38 - 3Slikkerveer VE1
    26-mrtSlikkerveer VE13 - 1Zoetermeer VE1
    19-mrtVOC VE11 - 3Slikkerveer VE1
    12-mrtSlikkerveer VE13 - 1Swift Boys VE3
    05-mrtSlikkerveer VE13 - 1PKC '85 VE2
    26-febRKDEO VE15 - 3Slikkerveer VE1
    19-febAeolus VE12 - 5Slikkerveer VE1
    29-janHillegersberg VE25 - 4Slikkerveer VE1
    04-decHOVDJSCR VE23 - 0Slikkerveer VE1
    27-novSlikkerveer VE16 - 2NOCKralingen VE2
    20-novSlikkerveer VE15 - 2Hillegersberg VE2
    13-novKethel Spaland VE22 - 1Slikkerveer VE1
    06-novSwift Boys VE31 - 0Slikkerveer VE1
    30-oktSlikkerveer VE12 - 1Voorwaarts VE3
    16-oktRVC '33 VE22 - 1Slikkerveer VE1
    09-oktSlikkerveer VE10 - 3VOC VE1
    02-oktZoetermeer VE11 - 4Slikkerveer VE1
    25-sepSlikkerveer VE11 - 10Aeolus VE1
    18-sepPKC '85 VE24 - 3Slikkerveer VE1
    04-sepSlikkerveer VE18 - 2TransvaliaZW VE2
    28-augGr.WII VAC VE14 - 1Slikkerveer VE1
  • Datum - TijdKNVB nr.ThuisUitInfo
  • Er zijn op dit moment geen standen en uitslagen beschikbaar voor het door u geselecteerde team

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1Gr.WII VAC VE1220061210
    2Slikkerveer VE121013960
    3TransvaliaZW VE2200202160
Sponsors
Dit team sponsoren? Mail direct!
Nieuws Senioren VE 1
05-05-2017Contributiebeleid
04-05-2017Urgent: senioren en administratie
04-05-2017Zomertraining senioren
26-03-2017Kees van Leenen hangt schoenen in de wilgen
12-03-2017Pietertje krijgt oorkonde van pupil van de week
Meer nieuws >
Foto's Senioren VE 1

Agenda Senioren VE 1

Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x