Slikkerveer Senioren VE 1

Spelers
Begeleiding
Competitie
Uitslagen
Programma
Beker
  • senioren-ve-11
    1 Ton van BennekomTon van Bennekom
    2 Arjan 't JongArjan 't Jong
    3 Arjen SchepersArjen Schepers
    4 Berin HrnjicBerin Hrnjic
    5 Erik HamstraErik Hamstra
    6 Ernst SaarloosErnst Saarloos
    7 Geoffrey MargesGeoffrey Marges
    8 Hasan AytemurHasan Aytemur
    9 John de GrootJohn de Groot
    10 Kees van LeenenKees van Leenen
    11 Peter de RuijterPeter de Ruijter
    12 Remco BlomRemco Blom
    13 Rene HofmanRene Hofman
    14 Ron EversRon Evers
    15 Rob van der SluijsRob van der Sluijs
    16 Remco SchaddeleeRemco Schaddelee
    17 Sjaak van der TolSjaak van der Tol
    18 Sylvester van ReedeSylvester van Reede
  • Fred RenesFred RenesTeammanager
    Ruud de WildeRuud de WildeElftalleider
    Willem VerbaasWillem VerbaasCoach
    Ger KostenGer KostenAssistent-coach
    Hugo van LeenenHugo van LeenenLeider
    no_imageDirk Ploos van AmstelMascotte
  • Slikkerveer VE1 - Veld (ZO) - Senioren 3e klasse 3

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1Kethel Spaland VE22017035183300
    2Aeolus VE12013164078410
    3VOC VE11912163755330
    4Slikkerveer VE122120103663570
    5Voorwaarts VE31811253470411
    6HOVDJSCR VE21810443449290
    7NOCKralingen VE21910363349490
    8Swift Boys VE3209292956640
    9Hillegersberg VE2208482857530
    10PKC '85 VE22161141936570
    11RVC '33 VE22051141638820
    12RKDEO VE11842121448720
    13Zoetermeer VE1210120119930
    DatumThuisUit
    17-04-2017RVC '33 VE21 - 5VOC VE1
    17-04-2017Swift Boys VE32 - 7Voorwaarts VE3
    17-04-2017PKC '85 VE23 - 5NOCKralingen VE2
    17-04-2017Aeolus VE11 - 5HOVDJSCR VE2
    17-04-2017Slikkerveer VE13 - 0RKDEO VE1
    20-04-2017Voorwaarts VE33 - 0PKC '85 VE2
    23-04-2017VOC VE1 -RKDEO VE1
    23-04-2017Voorwaarts VE3 -NOCKralingen VE2
    23-04-2017Swift Boys VE3 -HOVDJSCR VE2
    23-04-2017PKC '85 VE24 - 1Hillegersberg VE2
    23-04-2017Aeolus VE16 - 1RVC '33 VE2
    23-04-2017Slikkerveer VE14 - 2Kethel Spaland VE2
  • DatumThuisUitslagUitInfo
    23-aprSlikkerveer VE14 - 2Kethel Spaland VE2
    17-aprSlikkerveer VE13 - 0RKDEO VE1
    09-aprSlikkerveer VE16 - 0RVC '33 VE2
    02-aprVoorwaarts VE38 - 3Slikkerveer VE1
    26-mrtSlikkerveer VE13 - 1Zoetermeer VE1
    19-mrtVOC VE11 - 3Slikkerveer VE1
    12-mrtSlikkerveer VE13 - 1Swift Boys VE3
    05-mrtSlikkerveer VE13 - 1PKC '85 VE2
    26-febRKDEO VE15 - 3Slikkerveer VE1
    19-febAeolus VE12 - 5Slikkerveer VE1
    29-janHillegersberg VE25 - 4Slikkerveer VE1
    04-decHOVDJSCR VE23 - 0Slikkerveer VE1
    27-novSlikkerveer VE16 - 2NOCKralingen VE2
    20-novSlikkerveer VE15 - 2Hillegersberg VE2
    13-novKethel Spaland VE22 - 1Slikkerveer VE1
    06-novSwift Boys VE31 - 0Slikkerveer VE1
    30-oktSlikkerveer VE12 - 1Voorwaarts VE3
    16-oktRVC '33 VE22 - 1Slikkerveer VE1
    09-oktSlikkerveer VE10 - 3VOC VE1
    02-oktZoetermeer VE11 - 4Slikkerveer VE1
    25-sepSlikkerveer VE11 - 10Aeolus VE1
    18-sepPKC '85 VE24 - 3Slikkerveer VE1
    04-sepSlikkerveer VE18 - 2TransvaliaZW VE2
    28-augGr.WII VAC VE14 - 1Slikkerveer VE1
  • Datum - TijdKNVB nr.ThuisUitInfo
    17-apr - 12:0082544Slikkerveer VE13 - 0RKDEO VE1
    23-apr - 12:0080719Slikkerveer VE14 - 2Kethel Spaland VE2
    30-apr - 09:3082385NOCKralingen VE2 -Slikkerveer VE1
    07-mei - 12:0077748Slikkerveer VE1 -HOVDJSCR VE2
  • Er zijn op dit moment geen standen en uitslagen beschikbaar voor het door u geselecteerde team

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1Gr.WII VAC VE1220061210
    2Slikkerveer VE121013960
    3TransvaliaZW VE2200202160

Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x