Slikkerveer Senioren 2

Spelers
Begeleiding
Competitie
Uitslagen
Programma
Beker
  • senioren-2
    1 Rick SchoutenRick Schouten
    2 Patrick WerkhovenPatrick Werkhoven
    3 Boy van ReedeBoy van Reede
    4 Dijmon TeweldeDijmon Tewelde
    5 Danny RijnberkDanny Rijnberk
    6 Delano ZeijDelano Zeij
    7 Dion GroenenboomDion Groenenboom
    8 Dylan VrijmanDylan Vrijman
    9 Iwan TeweldeIwan Tewelde
    10 Jef van der SpoelJef van der Spoel
    11 Jelle van der PadtJelle van der Padt
    12 Jeroen CapelleJeroen Capelle
    13 Justin van GemerdenJustin van Gemerden
    14 Mehmet TutarMehmet Tutar
    15 Oguzhan DemirOguzhan Demir
    16 Valerio VersValerio Vers
  • William RijsdijkWilliam RijsdijkTrainer/Coach06-27887310
    Samuel PicaulySamuel PicaulyTrainer/Coach
    Sylvester van ReedeSylvester van ReedeAssistent-scheidsrechter
    Bert HeeselaarsBert HeeselaarsVerzorger06-27285092
    Jacqueline BaardJacqueline BaardVerzorger
  • Slikkerveer 2 - Veld (ZO) - Senioren 1e klasse B

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1Excelsior'20 22318325771230
    2VELO 22318055470280
    3Antibarbari 22313464365350
    4Slikkerveer 22310583553380
    5Spartaan'20 22310583555440
    6Poortugaal 2238963344410
    7Zwervers, cvv 22385102949580
    8Groeneweg 22385102939490
    9Haastrecht 2237792838540
    10Charlois, sv 22376102733660
    11Den Hoorn 22367102541380
    12Concordia 22367102538500
    13Wippolder 22346131828630
    14Delft 2232318935720
    DatumThuisUit
    23-04-2017Slikkerveer 21 - 1Haastrecht 2
    23-04-2017VELO 25 - 0Zwervers, cvv 2
    23-04-2017Charlois, sv 20 - 3Groeneweg 2
    23-04-2017Delft 20 - 4Poortugaal 2
    23-04-2017Wippolder 20 - 8Excelsior'20 2
    23-04-2017Concordia 20 - 4Antibarbari 2
    23-04-2017Den Hoorn 22 - 2Spartaan'20 2
  • DatumThuisUitslagUitInfo
    23-aprSlikkerveer 21 - 1Haastrecht 2
    09-aprSlikkerveer 22 - 1Zwervers, cvv 2
    02-aprConcordia 21 - 4Slikkerveer 2
    26-mrtSlikkerveer 210 - 2Charlois, sv 2
    19-mrtWippolder 22 - 2Slikkerveer 2
    12-mrtSlikkerveer 24 - 2Den Hoorn 2
    05-mrtSlikkerveer 24 - 1Delft 2
    19-febVELO 23 - 1Slikkerveer 2
    05-febSlikkerveer 20 - 2Excelsior'20 2
    29-janPoortugaal 21 - 1Slikkerveer 2
    11-decSlikkerveer 21 - 2Groeneweg 2
    04-decSpartaan'20 24 - 1Slikkerveer 2
    27-novSlikkerveer 23 - 1Antibarbari 2
    13-novHaastrecht 20 - 3Slikkerveer 2
    06-novDen Hoorn 21 - 1Slikkerveer 2
    30-oktSlikkerveer 21 - 1Concordia 2
    16-oktZwervers, cvv 21 - 3Slikkerveer 2
    09-oktSlikkerveer 21 - 2Wippolder 2
    02-oktCharlois, sv 23 - 7Slikkerveer 2
    25-sepSlikkerveer 21 - 4VELO 2
    18-sepDelft 21 - 0Slikkerveer 2
    11-sepExcelsior'20 21 - 0Slikkerveer 2
    04-sepSlikkerveer 22 - 1Poortugaal 2
    28-augSlikkerveer 20 - 4RKDEO 2
    25-augSlikkerveer 20 - 3Antibarbari 2
    21-augVOC 23 - 2Slikkerveer 2
    14-augSlikkerveer 24 - 0Meeuwenplaat 2Oefenwedstrijd
  • Datum - TijdKNVB nr.ThuisUitInfo
    23-apr - 10:3012102Slikkerveer 21 - 1Haastrecht 2
    30-apr - 11:3012384Antibarbari 2 -Slikkerveer 2
    07-mei - 12:0011930Slikkerveer 2 -Spartaan'20 2
    14-mei - 10:3012235Groeneweg 2 -Slikkerveer 2
  • Er zijn op dit moment geen standen en uitslagen beschikbaar voor het door u geselecteerde team

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1VOC 233009850
    2RKDEO 2320161340
    3Antibarbari 231023590
    4Slikkerveer 2300302100

Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x