Let op: Voetbalschool Slikkerveer start vrijdag 26 mei om 18.30 uur. --||-- Meld je tijdig aan voor onze Open Dag (31-05) en het Tentenkamp (01-07)

Slikkerveer Senioren 2

Spelers
Begeleiding
Competitie
Uitslagen
Programma
Beker
  • senioren-2
    1 Rick SchoutenRick Schouten
    2 Patrick WerkhovenPatrick Werkhoven
    3 Boy van ReedeBoy van Reede
    4 Dijmon TeweldeDijmon Tewelde
    5 Danny RijnberkDanny Rijnberk
    6 Delano ZeijDelano Zeij
    7 Dion GroenenboomDion Groenenboom
    8 Dylan VrijmanDylan Vrijman
    9 Iwan TeweldeIwan Tewelde
    10 Jef van der SpoelJef van der Spoel
    11 Jelle van der PadtJelle van der Padt
    12 Jeroen CapelleJeroen Capelle
    13 Justin van GemerdenJustin van Gemerden
    14 Mehmet TutarMehmet Tutar
    15 Oguzhan DemirOguzhan Demir
    16 Valerio VersValerio Vers
  • William RijsdijkWilliam RijsdijkTrainer/Coach06-27887310
    Samuel PicaulySamuel PicaulyTrainer/Coach
    Sylvester van ReedeSylvester van ReedeAssistent-scheidsrechter
    Bert HeeselaarsBert HeeselaarsVerzorger06-27285092
    Jacqueline BaardJacqueline BaardVerzorger
  • Slikkerveer 2 - Veld (ZO) - Senioren 1e klasse B

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1Excelsior'20 22619526282260
    2VELO 22620156181300
    3Antibarbari 22614484672400
    4Slikkerveer 22612684262420
    5Spartaan'20 22611693963500
    6Zwervers, cvv 226105113565630
    7Den Hoorn 22697103449420
    8Poortugaal 22681083449500
    9Concordia 22688103245540
    10Groeneweg 22695123243600
    11Haastrecht 22679103039600
    12Charlois, sv 22686123037790
    13Wippolder 22646161831750
    14Delft 22624201038850
    DatumThuisUit
  • DatumThuisUitslagUitInfo
    21-meiSlikkerveer 22 - 1RKAVV 2
    14-meiGroeneweg 21 - 5Slikkerveer 2
    07-meiSlikkerveer 22 - 2Spartaan'20 2
    30-aprAntibarbari 21 - 2Slikkerveer 2
    23-aprSlikkerveer 21 - 1Haastrecht 2
    09-aprSlikkerveer 22 - 1Zwervers, cvv 2
    02-aprConcordia 21 - 4Slikkerveer 2
    26-mrtSlikkerveer 210 - 2Charlois, sv 2
    19-mrtWippolder 22 - 2Slikkerveer 2
    12-mrtSlikkerveer 24 - 2Den Hoorn 2
    05-mrtSlikkerveer 24 - 1Delft 2
    19-febVELO 23 - 1Slikkerveer 2
    05-febSlikkerveer 20 - 2Excelsior'20 2
    29-janPoortugaal 21 - 1Slikkerveer 2
    11-decSlikkerveer 21 - 2Groeneweg 2
    04-decSpartaan'20 24 - 1Slikkerveer 2
    27-novSlikkerveer 23 - 1Antibarbari 2
    13-novHaastrecht 20 - 3Slikkerveer 2
    06-novDen Hoorn 21 - 1Slikkerveer 2
    30-oktSlikkerveer 21 - 1Concordia 2
    16-oktZwervers, cvv 21 - 3Slikkerveer 2
    09-oktSlikkerveer 21 - 2Wippolder 2
    02-oktCharlois, sv 23 - 7Slikkerveer 2
    25-sepSlikkerveer 21 - 4VELO 2
    18-sepDelft 21 - 0Slikkerveer 2
    11-sepExcelsior'20 21 - 0Slikkerveer 2
    04-sepSlikkerveer 22 - 1Poortugaal 2
    28-augSlikkerveer 20 - 4RKDEO 2
    25-augSlikkerveer 20 - 3Antibarbari 2
    21-augVOC 23 - 2Slikkerveer 2
    14-augSlikkerveer 24 - 0Meeuwenplaat 2Oefenwedstrijd
  • Datum - TijdKNVB nr.ThuisUitInfo
    28-mei - 14:00175956RKAVV 2 -Slikkerveer 2
  • Er zijn op dit moment geen standen en uitslagen beschikbaar voor het door u geselecteerde team

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1VOC 233009850
    2RKDEO 2320161340
    3Antibarbari 231023590
    4Slikkerveer 2300302100
Sponsors

Nieuws Senioren 2
15-05-2017Slikkerveer 2 in nacompetitie tegen RKAVV
10-05-2017Slikkerveer o23 naar finale Abel Cup
05-05-2017Contributiebeleid
04-05-2017Urgent: senioren en administratie
26-04-2017Slikkerveer Onder-23 naar halve finale Abel. Cup
Meer nieuws >
Foto's Senioren 2

Agenda Senioren 2
    Geen agenda items gevonden

Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x