Slikkerveer ASS1

Spelers
Begeleiding
Competitie
Uitslagen
Programma
Beker
  • ass1
    1 Benjamin Oversluizen Benjamin Oversluizen
    2 Bram SteinBram Stein
    3 Finn BiermanFinn Bierman
    4 Jasper BeekJasper Beek
    5 Jayden DrijfhoutJayden Drijfhout
    6 Jesper LagendijkJesper Lagendijk
    7 Koen WetzelsKoen Wetzels
    8 Luc LeendertseLuc Leendertse
    9 Luuk De BeerLuuk De Beer
    10 Roel van EsRoel van Es
    11 Robin SchipperRobin Schipper
    12 Thomas van der PolThomas van der Pol
    13 Wim de BruinWim de Bruin
    14 Wilco GroeneveldWilco Groeneveld
    15 no_imageDave Lugtigheid
  • Aad SnijdersAad SnijdersTrainer
    Martijn SterkMartijn SterkAss.-trainer
    Roland WetzelsRoland WetzelsAss.-trainer
    Mirjam Visser - de HoogeMirjam Visser - de HoogeCoordinator06-81137506
  • Slikkerveer ASS1 - Veld (ZA) - G-Voetbal 1e klasse 1

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1ASW ASS1121101337490
    2VVA Noordwijk ASS1129032745240
    3PGS/VOGEL ASS1128132539250
    4ASW ASS2127052120250
    5Slikkerveer ASS1125071542500
    6Zwervers, IJVV de ASS1124171333430
    7PGS/VOGEL ASS212219730490
    8NOCKralingen ASS1120111116740
    DatumThuisUit
  • DatumThuisUitslagUitInfo
    15-aprVVA Noordwijk ASS19 - 2Slikkerveer ASS1
    08-aprSlikkerveer ASS14 - 5Zwervers, IJVV de ASS1
    25-mrtNOCKralingen ASS13 - 6Slikkerveer ASS1
    04-mrtASW ASS19 - 1Slikkerveer ASS1
    04-febSlikkerveer ASS10 - 2ASW ASS2
    10-decSlikkerveer ASS13 - 5PGS/VOGEL ASS1
    19-novPGS/VOGEL ASS22 - 7Slikkerveer ASS1
    12-novZwervers, IJVV de ASS12 - 4Slikkerveer ASS1
    05-novSlikkerveer ASS16 - 5VVA Noordwijk ASS1
    08-oktSlikkerveer ASS17 - 1NOCKralingen ASS1
    01-oktSlikkerveer ASS11 - 5ASW ASS1
    17-sepASW ASS22 - 1Slikkerveer ASS1
  • Datum - TijdKNVB nr.ThuisUitInfo
    06-mei - 10:00101957Slikkerveer ASS1 -PGS/VOGEL ASS2
  • Er zijn op dit moment geen standen en uitslagen beschikbaar voor het door u geselecteerde team

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
Sponsors
Dit team sponsoren? Mail direct!
Nieuws ASS1
31-12-2016Gezocht: organisatoren voor Voetbal Koppel Quiz
18-12-2016Kerstdiner voor 5-jarige Autisten-afdeling
08-11-2016Kerst(voet)bal actie
08-11-2016Van Der Valk sponsor sv Slikkerveer
06-11-2016Clyde Pinas Hoofd Jeugdopleiding bij Slikkerveer
Meer nieuws >
Foto's ASS1

Agenda ASS1
    Geen agenda items gevonden

Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x