Let op: Vrijdag 22 juni 19.30 uur Algemene Ledenvergadering

Toernooien uit

Inmiddels zijn al weer een flink aantal uittoernooien bekend voor de teams van de jeugdafdeling van Slikkerveer. Let op dat de hieronder vermelde toernooien nog wel kunnen wijzigen! Zodra we van de verenigingen de programmaboekjes hebben ontvangen zullen we deze hier ook plaatsen.

 

Team
 
Datum 
 
Toernooi bij
 
Plaats
 
Programmaboekje/
opmerking
JO7-1 2-4-2018 Rijnmond Hoogvliet Sport Rotterdam-Hoogvliet  
JO7-1 10-5-2018  Pelikaan Zwijndrecht  
JO7-1 9-6-2018 RVVH Ridderkerk  
JO7-2 10-5-2018 Pelikaan Zwijndrecht  
JO7-2 9-6-2018 RVVH Ridderkerk  
         
JO9-1 9-6-2018 RVVH Ridderkerk  
JO9-1 16-6-2018 sv DSO Zoetermeer-Benthuizen  
JO9-2 9-6-2018 vv Strijen Strijen  
JO9-2 ?? nog niet bekend    
JO9-3 9-6-2018 vv Nieuwerkerk Nieuwerkerk a/d IJssel  
JO9-3 16-6-2018 sv DSO Zoetermeer-Benthuizen  
JO9-4 13-1-2018 OSV Oud-Beijerland Oud-Beijerland ochtend - programma
JO9-4 9-6-2018 RVVH Ridderkerk  
JO9-4 16-9-2018 Overmaas Rotterdam  
JO9-5 21-5-2018 DCV Krimpen a/d IJssel  
JO9-5 9-6-2018 vv Nieuwerkerk Nieuwerkerk a/d IJssel  
JO9-6 13-1-2018 OSV Oud-Beijerland Oud-Beijerland ochtend- programma
JO9-6 9-6-2018 RVVH Ridderkerk  
JO9-6 16-6-2018 Overmaas Rotterdam  
         
JO11-1 9-6-2018 RVVH Ridderkerk  
JO11-1 17-6-2018 sv DSO Zoetermeer-Benthuizen  
JO11-2 10-5-2018 Pelikaan Zwijndrecht  
JO11-2 16-6-2018 Overmaas Rotterdam  
JO11-3 11-3-2018 vv Spijkenisse Spijkenisse  
JO11-3 17-6-2018 sv DSO Zoetermeer-Benthuizen  
JO11-4 9-6-2018 RVVH Ridderkerk  
JO11-4 17-6-2018 sv DSO Zoetermeer-Benthuizen  
JO11-5 10-5-2018 Pelikaan Zwijndrecht  
JO11-5 16-6-2018 Overmaas Rotterdam  
JO11-6 9-6-2018 RVVH Ridderkerk  
JO11-6 17-6-2018 sv DSO Zoetermeer-Benthuizen  
JO11-7 9-6-2018 vv Strijen Strijen  
JO11-7 17-6-2018 sv DSO Zoetermeer-Benthuizen  
JO11-8 2-4-2018 Rijnmond Hoogvliet Sport Rotterdam-Hoogvliet  
JO11-8 9-6-2018 Fc Binnenmaas Maasdam  
         
JO13-1 10-5-2018 vv Wippolder Delft avond
JO13-1 21-5-2018 vv Strijen Strijen  
JO13-2 31-3-2018 Overmaas Rotterdam ook op 1-4-2018
JO13-2 10-6-2018 sv DSO Zoetermeer-Benthuizen  
JO13-3 25-3-2018 vv Spijkenisse Spijkenisse let op: zondag
JO13-3 10-6-2018 sv DSO Zoetermeer-Benthuizen  
JO13-4 2-3-2018 Oude Maas Poortugaal  
JO13-4 9-6-2018 Zinkwegse Boys Oud-Beijerland  
JO13-5 10-5-2018 vv Smitshoek Barendrecht  
JO13-5 9-6-2018 vv Nieuwerkerk Nieuwerkerk a/d IJssel  
JO13-6 2-4-2018 vv Smitshoek Barendrecht  
JO13-6 9-6-2018 vv Heinenoord Heinenoord  
         
JO15-1 10-5-2018 DCV Krimpen a/d IJssel  
JO15-1 31-03-2018 Overmaas Rotterdam ook op 1-4-2018
JO15-2 2-4-2018 Oude Maas Poortugaal  
JO15-2 ?? nog niet bekend    
JO15-3 9-6-2018 sv DSO Zoetermeer-Benthuizen  
JO15-3 16-6-2018 Zinkwegse Boys Oud-Beijerland  
JO15-5 10-5-2018 Rijnmond Hoogvliet Sport Rotterdam-Hoogvliet  
JO15-5 9-6-2018 vv Heinenoord Heinenoord  
         
MO17-1 16-6-2018 Fc Binnenmaas Maasdam  
         

Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x