Toernooien thuis

Ook in het seizoen 2016-2017 organiseren wij weer voor alle teams een thuistoernooi. Mocht u interesse hebben om deel te nemen aan een van de toernooien stuur dan een mail naar toernooien@svslikkerveer.nl. Meer data voor het seizoen 2016/2017 volgen.

2016/2017

Datum Toernooi Team Aanvangstijd Starttijd
Zondag 8 januari 2017 YIP's Oliebollen Toernooi Senioren, JO-19    
Zaterdag 13 mei 2017   JO-11    
Zaterdag 20 mei 2017   JO-7 en JO-9    
Zaterdag 27 mei 2017   JO-13    
Zaterdag 3 juni 2017   JO-15    
Zaterdag 17 juni 2017   Slikkerveer 7    
Zaterdag 24 juni 2017   Six to Six    

2015/2016

Datum Toernooi Team Aanvangstijd Starttijd
Zaterdag 2 januari 2016 D/C Nieuwjaars Toernooi D1 en C1    
Zaterdag 14 mei 2016 Willem Vlasblom D Toernooi D1 t/m D6    
Maandag 16 mei 2016 Hassink Kabouter Toernooi MP1 + MP2    
Zaterdag 21 mei 2016 St. Jeugdsponsor E/F Toernooi E- + F-pupillen  

 

Zaterdag 28 mei 2016 Rabobank C Toernooi C1 t/m C5    
Zaterdag 4 juni 2016 JBM Adviesgroep B Toernooi B1 t/m B3    
Zaterdag 11 juni 2016 Kieboom Memorial MB/MC Toernooi MB1 + MC1    
Zaterdag 18 juni 2016 J. Blouw Afbouw Toernooi Sen. 7    
Zaterdag 25 juni 2016 Six to Six Toernooi      

2014/2015

Datum Toernooi Team Programma
4-4 Rabobank C Toernooi C1/C2/C3/C4/C5 Programma
20-5 Pathe 7x7 Toernooi   Programma
23-5 Willem Vlasblom D Toernooi D1/D2/D3/D4/D5/D6 Programma
25-5 Hassink Kabouter  Toernooi   Programma
30-5 St. Jeugdsponsor E/F Toernooi E1-E7 / F1-F5 Programma F Ochtend
      Programma E Middag
6-6 Kieboom Memorial MA/MC Toernooi MA/MC Programma
13-6  Taveerne Den Dill A Toernooi A1  (nieuwe A) Programma
20-6 Slikkerveer 8 Toernooi   Programma
27-6 Auti toernooi   Programma
27-6 Six to Six toernooi Vanaf 16.00  
4-7 Tentenkamp    

2013/2014

Datum Toernooi Team Programma
31-08-2013 HDI Gerling Auti Toernooi Auti-team Programma
19-04-2014 Rabobank C Toernooi C1,C2,C3,C4 Programma
19-04-2014 Adviesgroep JMH B Toernooi B1,B2,B3,B4  
31-05-2014 St. jeugdsponsor E/F Toernooi E1-E8, F1-F5 Programma
07-06-2014 Willem Vlasblom D Toernooi D1-D6 Programma
09-06-2014 Hassink Kaboutertoernooi (ochtend) MP1, MP2 Programma
  Frank Kieboom Memorial MA Toernooi (middag) MA1 Programma
14-06-2014 HDI Gerling A Toernooi A1 Programma

2012/2013

Datum Toernooi Teams Programma
Zaterdag 30 maart 2013 Rabobank C-Toernooi C1,C2,C3 Verschoven 20 Mei
Maandag 1 april Adviesgroep JMH Toernooi B1,B2,B3,B4 Vervallen, nieuwe datum volgt
Zaterdag 18 mei Willem Vlasblom D Toernooi D1,D2,D3,D4,D5 Programma Vlasblom   
Maandag 20 mei Hassink MB Kabouter toernooi MB1, Kabouters Programma Hassink MB Kab // Programma Rabobank C
  Let op: MB afdeling vervallen    
Zaterdag 1 juni St. Jeugdsponsor E/F Toernooi E1-E10, F1-F7 Programma Jeugdsponsor ochtend / middag
Door de omvang van dit toernooi is er een ochtend en middag
poule. Check goed in welke poule u bent ingedeeld
Zaterdag 8 juni HDI Gerling A/B/C Toernooi A1,B1,C1, A2 Programma HDI Update 11/6
Zaterdag 31 augustus Auti toernooi   Aanvang 11:00 Programma

*Het HDI Gerling toernooi is voor de teams voor het seizoen 2013-2014

 

 

Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x