Zaterdag 20 juni Slikkerveer 7(8) Tournament

zaterdag-20-juni-slikkerveer-78-tournament

Geplaatst op: 12-06-2015

Op zaterdag 20 juni wordt het jaarlijkse 7 tegen 7 Slikkerveer 8 Tournament gehouden. Tussen 10.00 en 17.00 uur gaan zestien seniorenteams op het Reijerpark de strijd aan om de felbegeerde eerste plek tijdens de elfde editie van dit toernooi, waarbij fairplay en gezelligheid voorop staan. Er zijn diverse voetbalclubs uit deze regio vertegenwoordigd. Zo spelen er teams van Slikkerveer mee, maar daarnaast zijn er ook teams van RVVH, Rijsoord, IFC en ASWH. De overige deelnemende teams zijn onder andere Valkenswaard, Strijen, Capelle, Pernis, VVGZ en Groote Lindt. Uiteraard wordt er naast de gezellige sfeer en een mooi terras voor iedereen prima gezorgd. De organisatie van het toernooi is in handen van Slikkerveer 8.

Een toernooi kan niet gehouden worden zonder sponsoren. De volgende bedrijven zijn mede verantwoorlijk voor het realiseren van dit toernooi: Blue Water Shipping, Blouw Afbouw, Sponline en Frankie Reklame. Een van de nieuwe sponsoren dit jaar is Slikkerveer Vastgoed. Slikkerveer Vastgoed koopt binnen de regio Ridderkerk woningen op en zet deze volledig gerenoveerd en ingericht naar de laatste woonwensen weer in de markt. We zijn erg blij om Slikkerveer Vastgoed dit jaar als sponsor te mogen verwelkomen. Het belooft een mooie dag te worden dus schroom niet om het Sportpark Reijerpark aanstaande zaterdag 20 juni te bezoeken voor een gezellige voetbaldag, zoals voetbal hoort te zijn.

Bekijk hier het programmaSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x