Zaalvoetbal E/F 30-12-2015

1-0

Geplaatst op: 30-12-2014

Net als ieder jaar sluit SV Slikkerveer het jaar af met het jaarlijkse zaalvoetbal toernooi in sporthal drievliet. Ook dit jaar was het voor de kinderen weer zover. Voor sommige was het de eerste keer maar anderen keerden weer met veel plezier terug naar de sporthal. Heerlijk even een potje voetballen met vriendjes uit hun team. Dinsdag 30 december waren de F en E's aan de beurt en 31 december de D en C's. Dit jaar is het  lekkers in de vorm van drinken, koeken en chocolade popjes gesponsord door van Doorn Sweets, Katz advocaten en Belasting advieskantoor b.v. en autobedrijf van Rooijen. Dank hiervoor ook namens de (nieuwe) dames van de Activiteiten Commissie  die hiervoor gezorgd hebben.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x