Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Yu Fong steekt D1 (JO13-1) in het nieuw | sv Slikkerveer

Yu Fong steekt D1 (JO13-1) in het nieuw

yu-fong-steekt-d1-in-het-nieuw

Geplaatst op: 15-11-2016

Afgelopen zaterdag 12 november werd Slikkerveer D1 (JO13-1) in het nieuw gestoken. De ploeg van trainer Micha Voermans speelt hierdoor dit seizoen meteen in het nieuwe Macron tenue van de club uit het Reijerpark. Ting en Lou Lu van het Slikkerveer Chinese specialiteitenrestaurant Yu Fong zijn de nieuwe shirtsponsor van deze Slikkerveerse talenten. Het restaurant is gevestigd aan het Dillenburgplein 8, 2983 CC in Ridderkerk en is bereikbaar via telefoon 0180-413147 en website: www.yu-fong.nl.

Het selectieteam maakte er meteen een geslaagde dag van door met 2-1 te winnen van VVOR en op de ranglijst op te stomen naar de derde plek in de eerste klasse.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x