Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

Xebius Grafisch Bedrijf maakt weer nieuwe presentatiegids

xebius-grafisch-bedrijf-maakt-weer-nieuwe-presentatiegids

Geplaatst op: 10-06-2015

Ook in het nieuwe seizoen 2015-2016 zal voor sv Slikkerveer de jaarlijkse presentatiegids gemaakt worden door Xebius Grafisch Bedrijf, zoals dat in de afgelopen jaren ook al het geval was. Afgelopen week werd hiertoe weer overeenstemming bereikt met eigenaar Martin de Keizer van Xebius Grafisch Bedrijf, de drukkerij en uitgeverij uit Hendrik Ido Ambacht (Nijverheidsweg 32), die ook bekend is van het huis-aan-huis blad 'Weekblad De Brug'.

Sponsors en adverteerders worden binnenkort benadert door Xebius of de bestuursleden Dennis Bothoff en Cees-Jan Crezee om Slikkerveer komend seizoen te ondersteunen met een advertentie in de presentatiegids. Bedrijven kunnen uiteraard ook zelf contact opnemen met Xebius Grafisch Bedrijf via telefoon 078 – 681 27 33 of email: info@xebius.nl.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x