Xebius Grafisch Bedrijf maakt nieuwe presentatiegids

xebius-grafisch-bedrijf-maakt-nieuwe-presentatiegids

Geplaatst op: 16-05-2013

Met ingang van het nieuwe seizoen 2013-2014 maakt Xebius Grafisch Bedrijf voor sv Slikkerveer de jaarlijkse presentatiegids. Afgelopen week werd hiertoe een overeenkomst gesloten tussen voorzitter Joop van Ettinger en Martin de Keizer van Xebius Grafisch Bedrijf. Binnenkort verschijnt van de drukkerij en uitgeverij uit Hendrik Ido Ambacht (Nijverheidsweg 32) ook nog de huis-aan-huis in de regio verspreidde voetbalkrant De Eindstand. In de winterstop werd al gestart met De Tussenstand, die daarmee een logisch vervolg krijgt.
,,Wij zijn blij met deze nieuwe stap en hopen daarmee een eerste stap te hebben gezet naar een langdurige samenwerking met Xebius Grafisch Bedrijf´´, kijkt voorzitter Joop van Ettinger vooruit.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x