Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Wim Schouten nieuwe Jeugdvoorzitter | sv Slikkerveer

Wim Schouten nieuwe Jeugdvoorzitter

Geplaatst op: 13-11-2014

Het bestuur is er inmiddels in geslaagd om met Wim Schouten een nieuwe voorzitter van de Jeugdafdeling aan u voor te kunnen stellen. Uiteraard zal de formele benoeming op de aankomende ledenvergadering plaatsvinden, maar vanaf deze plaats wensen wij Wim heel veel plezier toe met zijn nieuwe functie binnen de club. Uiteraard verzoeken wij ook aan iedereen om hem daarbij te helpen, want het is uiteraard een grote uitdaging waar Wim voor staat om leiding te geven aan onze complete jeugdafdeling, die het grootste is binnen de vereniging.

Wim is bereikbaar via email: vzj@svslikkerveer.nl of telefoon 06-20671330.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x