(Voorlopige) indelingen F t/m C bekend

voorlopige-indelingen-f-t-m-c-bekend

Geplaatst op: 21-08-2016

De indelingen voor de jeugd zijn opgemaakt. Voor de F t/m C afdelingen geldt dat dit voorlopige indelingen zijn. Tijdens de bekerperiode zal in overleg met trainers gekeken worden of er eventueel wijzigingen plaats moeten vinden tussen de teams. Spelers kunenn zich dus nog in de kijker spelen om hoger te gaan voetballen.

De komende weken zullen uiterste pogingen gedaan worden om elk team te voorzien van trainer(s). Jeugdvoorzitter WIm Schouten en de hoofdjeugdopleiding onderbouw (F t/m C) Micha Voermans zullen de trainers van het afgelopen seizoen benaderen die hebben aangegeven door te willen, maar daarnaast zijn ook gesprekken voeren met nieuwe trainers. Vindt u het leuk om ook als trainer de jongens en meisjes van onze jeugd te begeleiden, neem dan contact op met Micha Voermans of Wim Schouten!

Staat uw zoon of dochter niet ingedeeld bij een F t/m C team, neem dan contact op met Micha Voermans via 06-16804481.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x