Laatste oproep voetbalplaatjes gezocht/gevraagd

1-0

Geplaatst op: 02-02-2021

De voetbalplaatjes spaaractie van SV Slikkerveer is inmiddels al weer een tijdje afgelopen. Met veel enthousiasme is er gespaard, verzameld en onderling geruild. De meeste fans hebben hun spaaralbum vol gekregen en de reacties zijn heel positief. Toch kunnen wij ons ook voorstellen dat je album om wat voor reden dan ook nog niet helemaal vol is. Dat is natuurlijk niet de bedoeling en we willen je dan ook graag helpen om dat doel alsnog te bereiken. Normaliter organiseren we ruilbeurzen, maar helaas is dat onder de huidige omstandigheden niet mogelijk.


We hebben hiervoor een oplossing bedacht, waarbij we jou vragen jouw dubbele plaatjes in te leveren bij de servicebalie van de AH Dillenburgplein. Heb je nog voetbalplaatjes nodig? Zet die op een lijst, noteer naam van de speler en het team waarin deze speelt. Stop de lijst en de dubbele plaatjes in een envelop. Vergeet niet je eigen naam en adresgegevens op de envelop te zetten. Geef de envelop af bij de servicebalie van AH Dillenburgplein. Heb je geen dubbele plaatjes meer, maar nog wel ontbrekende nodig? Dan kun je Arjan 't Jong ook een e-mail sturen via pr@svslikkerveer.nl. Arjan zorgt ervoor dat je de ontbrekende plaatjes alsnog krijgt en jouw verzamelalbum compleet kan maken.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x