Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Verslag SVS MB2 - Slikkerveer MB1 | sv Slikkerveer

Verslag SVS MB2 - Slikkerveer MB1

verslag-svs-mb2-slikkerveer-mb1
Bekijk alle foto's van: 2015-08-29 SVS MB2 - Slikkerveer MB1>

Geplaatst op: 30-08-2015

De meiden gingen met gezonde zenuwen het veld op. Hoewel de 1e 15 minuten Sikkerveer echt goed begon, opende SVS de score. Farah maakte gelijk door een giga fantastich doelpunt vanaf ong. 20 meter de kruising in. SVS scoorde vrijwel direct de 2-1 en de 3-1. Felice maakte nog wel 3-2 en er was weer een aansluiting. Maar voor de rust maakte SVS nog 4-2.

Ook al gingen de meiden van Slikkerveer weer goed van start bleek dat het ingespeelde team van SVS toch beter was. Onze meiden hebben gevoetbald wat ze waard waren maar helaas werd de stand 8-2. We hebben samen afgesloten in de kantine van SVS zoals een team behoord te doen. (impressie te zien op onze facebook pagina gemaakt door Robert Korteweg).

De foto's op de website zijn gemaakt door Cliff van Dijk onze dank hiervoor. Wij zijn nog steeds op zoek naar ass. scheidsrechters, fotografen en speelsters. Contact via coordm@svslikkerveer.nlSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x