Verslag Slikkerveer MC1 - IJVV De Zwervers MC1

Geplaatst op: 13-09-2015

Zaterdag 12-9-2015 

Slikkerveer MC1 speelden vandaag tegen IJVV de Zwervers. De tegenstanders waren fysiek sterker en de meeste waren groter waardoor we twijfelde aan de leeftijd van sommige. Maar ondanks dit alles begon de MC1 van Slikkerveer  met veel druk zetten op de tegenstander. En na veel kansen over en weer, leidde dit tot een doelpunt voor Slikkerveer door Felice vlak voor rust. Na de rust waren het de Zwervers die druk gingen zetten er werd door Slikkerveer met "vrouw" en macht verdedigd. En ondanks het harde werken en het goede keepen van Isa, wisten de Zwervers toch 1 doelpunt te scoren. Eindstand: 1-1.

Opstelling: Isa, Ruth, Chastity, Luna, Iris, Britt, Jo-lynn, Anne, Ayla, Felice en Amy. Wissel: Selin.

Wel willen we nog even vragen of de teams die 's morgens op het 1e veld spelen de doeltjes terug willen zetten. Nu moesten de meisjes van C en de tegenstander dit doen. Dit is niet volgens de afspraak. Zet de doeltjes weer buiten het veld zodat de overige teams veilig kunnen voetballen.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x