Verslag Slikkerveer MB1 - Nieuwerkerk MB2

1-0

Geplaatst op: 06-09-2015

De tweede wedstrijd voor de MB1. Er werd vanaf de 1e minuut tot de allerlaatste goed gewerkt. Keepster Marissa haalde er ongelooflijk veel goede ballen uit. Helaas werd het 2-5. Sam en Elise vielen geblesseerd uit, veel sterkte meiden. Ook Farah en Jo-Lynn knokten voor wat ze waard waren maar raakten ook geblesseerd. Jullie ook lekker uitrusten en sterkte. De tegenstander was niet sterker maar had meer wissels zodat er steeds een fris team stond. Ze voetbalden al langer met elkaar en dat kon je zien. Door een aantal harde schoten op het doel door XerxesDZB werd onze verdediging op het verkeerde been gezet. De hele technische staf was zeer tevreden over de inzet en doorzettingsvermogen van de MB1. Wij zijn trots op jullie allemaal.

Opstelling SV Slikkerveer MB1: Marissa, Anne, Jo-Lynn, Nienke, Debby, Elise, Sam, Selin, Pelin, Amy, Ruth, Dian, Farah, Felice en Elvira.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x