Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Verslag Barendrecht E2 - Slikkerveer E1 | sv Slikkerveer
Let op: Het clubhuis blijft vanwege verbouwing gesloten tot de ledenvergadering op 16 juli (aanmelden voor de ALV is verplicht)

Verslag Barendrecht E2 - Slikkerveer E1

Geplaatst op: 22-09-2014

Zaterdag middag 20 september 2014 om 13:00
Wissels Alejandro, Evani en Skip.

Lekkere warming up gehad en onze jongens zijn er weer klaar voor. Het fluitsignaal klinkt en we kunnen beginnen.  Iedereen heeft zijn plekje in het veld en gaan lekker van start. Ook de vaders, moeders en andere aanhang hebben hun plekje gevonden en zijn er ook helemaal klaar voor. Bal gaat na een minuut of 3 over de lijn en we zien dat Uhud Jason even extra bij praat. Het spel gaat verder en zien in de 3e minuut dat Danijal een schoen in zijn gezicht krijg. Luis gaat met de watertas er naar toe, niets ernstigs gelukkig, effe een slokje drinken, uitspugen (geen tandjes erbij) en verder. Danijal krijgt een vrije trap mee. Silke geeft dan een prachtige assist aan Mike GOAL, 0-1 in de 4e minuut. Slikkerveer speelt rommelig maar is wel veel op de helft van Barendrecht. Loopt even niet zo lekker in de verdediging tussen Silke, Roderick en Scott waardoor de bal gevaarlijk dicht in de buurt van onze doelman Kevin komt. Loopt gelukkig goed af. Jason speelt vervolgens lekker af naar Rick, Rick naar Mike en die schiet, shit...mis. Hoekschop Barendrecht. Via Rens, Mike, Jason bal snel overgespeeld Mike speelt de bal af maar die wordt gemist, had beter zelf kunnen schieten. Barendrecht krijgt een mooie kans maar gelukkig staat daar Kevin en heeft de bal klemvast, mooie redding. Hij schiet de bal lekker ver over de lijn en Rick staat daar klaar om de bal mee te nemen. Gaat naar Danijal en naar Jason, Jason schiet..... GOAL, 0-2 voor Slikkerveer. Het spel golft aardig op en neer...oogt rommelig en onze jongens lijken niet in vorm..... dat zien we iets later waneer Barendrecht zo door onze verdediging breekt, en Barendrecht deze kans met beide handen pakt, 1-2. Mike staat tegenover een (blond)meisje, speelt heel goed overigens maar een meisje...wat moet je daar nou mee, zo kijk hij af en toe. Nog geen minuut later krijgt Barendrecht weer een kans, weer door die verdediging heen. Hoekschop Barendrecht, gaat over, en nog een keer. Dan roept Marian, "batterijen Inge"   Shit, "Esther let even op het spel want ik moet batterijen van het fototoestel vervangen"..... Marian en Trudy maken vandaag de foto's. Maar geen paniek want alles ligt klaar inclusief stopwatch en reserve pen ha ha. "Niks gemist toch" Kevin neemt een doeltrap, komt lekker ver en zo voor de voeten van Mike, die breekt door en gaat er voor, pijlsnel, wij worden helemaal gek, "rennen Mike rennen" roepen wij hem toe...en schiet...oehhhh mis, maar er wordt weer geschoten, mis, weer mis...Rens dan...mis. Jeetje wel 5 kansen maar allemaal mis..... Wij worden helemaal gek aan de kant. Wissels voor Roderick, Jason en Danijal. Hoekschop Slikkerveer, Rick kopt, naast shit... Dan toch weer een mooie actie, Evani schiet richting Mike en deze schiet de 1-3 in GOAL!!!! Mooie assist van Evani in de 21e minuut. Bal komt er aan, "stuit" horen we nog roepen maar in plaats van te koppen gebruiken ze hun schoenen, die komen zo hoog dat dit keer Mike een hap van een schoen kan nemen. Luis rent naar Mike met de watertas maar gelukkig met Mike ook niets ernstigs (ook geen losse tandjes) maar wel een pijn in het gezicht, slokje water dan maar. Dan moet Mike de bal naar de keeper schieten....waarom....is mij ontgaan. Op zich niets raars maar ik ben verbaast en gezien de gezichten naast mij ben ik niet de enige. Rommelig als het spel is komen onze jongens weer op de helft van Barendrecht, Rick schiet maar mist. Rens blijft maar rennen, lekkere irritante pitbull (voor de tegenspelers uiteraard). Hoekschop Barendrecht, doelman Kevin vangt. Kevin schiet dan naar Rick welke er met de bal vandoor gaat, wordt smerig getackeld. Krijgt wel een vrije trap mee, schiet op het doel maar mist. Dan een mooie actie van Silke, nou ja..... hij verdedigd....met zijn kont. Reactie van Theo kon je op wachten. Tja, zo kun je ook een bal weg werken ha ha ha. Evani neemt een Hoekschop, uit, en nog een, weer uit, en nog een de 3e keer gaat het goed nou ja... voor het doel van Barendrecht gebeurd niet veel, iedereen staat stil... Een andere Meisje (Mary) in het team van Barendrecht gaat er dan vandoor en komt zo heel dicht bij Kevin, "kom uit Kevin" roept iedereen, dat doet hij maar wat gebeurd er dan, hij struikelt ergens over..... Over zijn eigen voeten lijkt het, gaat wel voor de bal, maar via 100 voetjes scoort Barendrecht helaas. 2-3. Er zijn 30 minuten zijn gespeeld en is er rust voor de boys. Vandaag lekker met banaantjes van Marko.


Komen de vaders terug met koffie en koek, oooh dat is lekker zeg. Ook weer een paar blije moeders aan de kant. Net op tijd want we zien de jongens ook het veld weer opkomen. 

Rust zit er op, we gaan weer verder, Rick, Silke en Rens staan wissel. Slikkerveer komt gelijk in actie, in de snelheid van Skip en een speler van Barendrecht gaat Barendrecht neer. Bal wordt weer ingegooid en schiet Mike knoerthard op de lat. Zijn wij wel goed in, is geloof ik al de 5e keer dat wij de lat hebben geraakt. Op zich ook knap!  Maar.....staat ineens Barendrecht op onze helft en gaat via een hoge bal deze zo het doel in achter Kevin, 3-3. Barendrecht profiteert van onze onrust en pakt weer de bal af en wil richting het doel van Kevin. Alejandro roept schiet dan de bal naar Kevin, goede keuze!! Theo kan het geloof ik niet meer aanzien en probeert al coachend de rust terug te brengen bij de jongens. Evani en Jason wisselen van plek in het veld. Evani gaat lekker pittig verder en ook Jason pakt deze wissel goed op. Evani breekt dan door en komt voor de goal, schiet, helaas..... Evani wordt dan lelijk neergehaald door regenspeler. Heeft pijn, echt pijn gaat staan maar gelijk weer zitten. Luis komt er weer aan gerend met de watertas. Wissel voor Evani met Rick. 17 minuten gespeeld in de 2e helft. Er wordt weer gewisseld. Uitgooi Slikkerveer, mooie kans voor Rick maar die raakt de paal shit. Dan Evani weer ervandoor. Evani neemt hoekschop, via Danijal op het doel, mist!! Via Mike naar Sip dan, Mist, Paal..... Staat dat doel wel goed we raken die palen zo vaak.... Dan komt kans nummer 100  voorbij..... jeetje jeetje  Dan Rick weer, ver naast.... het lijkt wel prijsschieten zeg!!!  Wij sterven duizend doden aan de kant. Maar wat een gerommel zeg. Okee, we gaan weer richting doel van Barendrecht....weer een lat of een paal.....we houden onze adem in  YEAH.... GOAL!!!!!!!!!!!!!!! 3-4 in de 29e minuut!!!!! Maar dan krijgt Evani nog een kans.....aaahhh net niet, Skip nog een keer dan, die gaat helaas over. Het fluitsignaal klinkt. Gelukkig weer puntjes gepakt al zag het daar even niet naar uit. Al met al een rommelige wedstrijd.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x