Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Veld 3 van Slikkerveer nog niet klaar | sv Slikkerveer
Let op: Zaterdag 10.00 uur: ben jij er ook bij op de onderhoudsdag? Samen staan we sterk!

Veld 3 van Slikkerveer nog niet klaar

veld-3-van-slikkerveer-nog-niet-klaar

Geplaatst op: 06-08-2018

De werkzaamheden aan veld 3 van Slikkerveer zijn al wel gevorderd, maar door het droge weer in de afgelopen weken is er nog niet veel groei van het nieuwe gras. Op zich heeft het ook nog wel even de tijd, want pas rond oktober zal dit veld pas weer in gebruik genomen kunnen worden.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x