Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Veld 2 wordt vervangen | sv Slikkerveer
Let op: Zondag 20 september 14.00 uur: Kethel Spaland - Slikkerveer (Competitiewedstrijd 1)

Veld 2 wordt vervangen

1-0

Geplaatst op: 08-04-2020

Inmiddels de competitie ten einde, zodat de gemeente Ridderkerk inmimddels het kunstgras op veld 2 kan vervangen. Oorspronkelijk zou dit in 2018 al plaatsvinden, maar nu gaat het toch echt gebeuren. Het veld zal iets breder worden, zodat ook aan de kant van veld 3 het hekwerk wordt verplaatst. De lichtmasten zijn inmiddels ook voorzien van nieuwe led-verlichting, zodat dit een flinke kostenbesparing voor de clubs zal betekenen. 

Als de werkzaamheden goed kunnen worden uitgevoerd volgens plan, zal het nieuwe kunstgrasveld al kunnen worden opgeleverd voor de zomervakantie.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x