Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Veel jubilarissen op Nieuwjaarsreceptie | sv Slikkerveer

Veel jubilarissen op Nieuwjaarsreceptie

Geplaatst op: 26-12-2017

De jaarlijkse nieuwjaarsreceptie van sv Slikkerveer wordt gehouden op dinsdag 2 januari vanaf 19.30 uur. Naast de nieuwjaarsspeech van voorzitter Joop van Ettinger worden er ook veel jubilarissen in het zonnetje gezet, te weten:

60 jaar lid:
Arie de Kluijver
Gilles Brandt
Koos Assenberg van Eisden
Leen de Ruiter
Piet van der Spoel

50 jaar lid:
Aad Neeskens
Jaap van Bemmel
Ruud Naaijkens
Dirk Ploos van Amstel
Nico den Ouden

40 jaar lid:
Gert-Jan Brouwer 
Jacco Kooijman 
Richard Konijnenburg 

25 jaar lid:
Jurgen Kahler 
Wilfried Verkaik 
Hans van der Kruk
Leon Hofman
Marcel Tholenaar 
Jilles Striegel

Onder het genot van een hapje en drankje luiden we met elkaar het nieuwe jaar in, dus komt allen !!Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x