Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
VE2 naar bekerfinale | sv Slikkerveer

VE2 naar bekerfinale

Geplaatst op: 13-05-2018

De veteranen van VE2 hebben zich afgelopen dinsdag geplaatst voor de finale van de districtsbeker. In het duel tegen Neptunus-Schiebroek VE2 versloeg Slikkerveer haar tegenstander in de halve finale met 5-2.

Tegenstander in de finale is FC 's-Gravenzande VE1, dat in de halve finale met 3-0 won van Zestienhoven VE1.

Op zaterdag 2 juni wordt de bekerfinale om 11.45 uur gespeeld op het terrein van RCL in Leiderdorp.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x