Let op: Zondag 20 september 14.00 uur: Kethel Spaland - Slikkerveer (Competitiewedstrijd 1)

Vanaf 28 april misschien weer jeugdvoetbal mogelijk

vanaf-28-april-misschien-weer-jeugdvoetbal-mogelijk

Geplaatst op: 21-04-2020

In de persconferentie van dinsdagavond 21 april 2020 maakte premier Rutte bekend, dat na 28 april weer jeugdsporten mogelijk zijn voor kinderen tot 12 jaar en beperkt (1,5 meter afstand) voor kinderen tussen 12 en 18 jaar.

Gemeente Ridderkerk dient hiervoor een advies over af te geven of dit ook voor ons, SV Slikkerveer, het geval kan zijn. Mogelijk dat ook de KNVB hier adviezen over zal afgeven.

Wij houden jullie zo spoedig mogelijk op de hoogte welke mogelijkheden er binnenkort weer zijn. Gelet op de extra randvoorwaarden, dat als er weer getraind mag worden bij de jeugd, dit wel betekent dat in ieder geval de kantine en kleedkamers gesloten moeten blijven.

Wij hopen binnenkort meer te mogen en kunnen melden. Houdt daarom de website in de gaten voor het laatste nieuws.

Bestuur SV SlikkerveerSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x