Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Van Dam sponsort Slikkerveer F3 | sv Slikkerveer

Van Dam sponsort Slikkerveer F3

van-dam-sponsort-slikkerveer-f3

Geplaatst op: 19-09-2017

De jeugdige voetbaltalenten van Slikkerveer F3 (JO9-3) worden dit seizoen gesponsord door de firna Van Dam uit Moerdijk. De leiders Marcel Hofland en Kishan Mangal hebben de volgende spelers in hun selectie; Bryan van den Hoogen, Jermain Andrade, Joeri Bols, Max Hofland, Aqiel Mangal, Danilo Martic, Sepp van de Rakt, Kayne de Veld en Vic Wijsbroek. Afgelopen zaterdag werd meteen al goed gepresteerd in het nieuwe tenue, want in de stadsderby werd met 6-1 gewonnen van RVVH.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x