Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Vacature Verzorger voor de zaterdag | sv Slikkerveer

Vacature Verzorger voor de zaterdag

Geplaatst op: 14-05-2018

Voor onze enthousiaste groep verzorgers,  Cees, Bert en Jacqueline, zoeken wij een verzorger voor de gehele zaterdag. Op deze Jeugd-dag bij Slikkerveer ben je aanwezig vanaf 9 uur t/m de laatste wedstrijd is gespeeld. Ben jij de enthousiaste en met affiniteit tot de jeugd de juiste persoon, geef dan een reactie. Diploma sportverzorger/masseur is een pre.

Voor reacties gaarne contact opnemen met Jan Snijder, Jeugdvoorzitter en bereikbaar via 06-29091013 of via vzj@svslikkerveer.nlSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x