Update van Marcel

Geplaatst op: 25-06-2015

Allen,

na het bericht van Joop van enkele weken terug is het na een serie van onderzoeken met  steeds slechtere ruststanden even tijd voor een bericht van mijzelf. Wat enkele weken geleden begon als longonsteking en al snel een tumor in  de long met uitzaaiingen in bijnier/hals/lymfe is geworden kwam er ook nog een uitslag van een MRI scan met een minimum van 7 tumoren in de hersenen bij. Vandaag de uitslag van het afrondende geheel gekregen en het resultaat is dat vanaf morgen Erasmus MC de behandeling gaat overnemen om de volledige hersenen te bestralen, dit zal waarschijnlijk loop volgende week gaan starten (moet van alles gemeten worden). Deze behandeling is puur gericht op het voorkomen van uitvalsverschijnselen etc. De andere tumoren zijn nu even van ondergeschikt belang. De behandeling is niet gericht op genezing maar om tijd te winnen op een kwalitatief niveau. 

Of het nu een kwestie van weken of maanden is blijft afwachten. De snelle achteruitgang van de afgelopen weken baart grote zorgen. Tijd is nu een waardevol goed die wil ik kwalitatief met Anne benutten dus mocht ik niet reageren vergeef me. Ik zal zeker proberen mijn gezicht nog op Slik te laten zien maar de prioriteiten liggen nu duidelijk thuis. Het leek me het beste om dat even via dit bericht te doen zodat er voor de rest geen onduidelijkheid hoeft te bestaan.

Elke ontmoeting zal vanaf nu een afscheid zijn.

Groet en dank voor jullie vriendschap

MarcelSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x