Update APP en mobiele website

Geplaatst op: 01-02-2018

Hierbij even een update ten aanzien van de APP en onze mobiele website. 

Degene die op zijn/haar mobiele toestel de Slikkerveer-APP ooit geinstalleerd hebben dienen deze te de-installeren. Deze APP is namelijk niet meer in gebruik en verhindert dat je mobiel via je browser onze website kan bereiken. Ook is de 'ingekorte mobiele website', zoals we die de afgelopen jaren hadden ook uitgeschakeld. Voor dit moment kan iedereen de volledige website op zijn/haar mobiel openen, zoals je op je PC gewend bent. 

Ondertussen wordt er wel op de achtergrond hard gewerkt aan onze website. We hopen deze namelijk binnenkort ook 'mobiel-responsive' te maken, maar wanneer dit echt zover is melden we dit uiteraard ook weer even. Ook zijn we nog bezig met de vertaling van de KNVB-velden vanuit Sportlink naar onze website om daarop ook de rangen, standen en uitslagen te krijgen, zoals jullie gewend waren. Dit laatste is helaas geen eenvoudig klus en kan nog wel enige tijd vergen.

Arjan 't Jong
Bestuur Slikkerveer
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x