Let op: Woensdag 26 september 17.30 uur teamfoto's alle mini-pupillen (MP1 t/m MP4). Svp. alle teams op tijd aanwezig.

Uitstekend J Blouw Afbouw toernooi (juni)

1-0

Geplaatst op: 25-07-2016

Zaterdag 18 juni werd de twaalfde editie van het jaarlijkse Slikkerveer 7 (J Blouw Afbouw) toernooi gehouden. Met een uitstekende sfeer en goed voetbalweer werd er door de 16 ploegen een uiterst sportief toernooi gespeeld. Het toernooi voor lagere senioren draait immers om sportiviteit. Na een mooi en bloedstollend toernooi werd de twaalfde editie gewonnen door VUC 6. Zij waren deze editie de sportiefste ploeg. VVGZ 4 had de meeste kwaliteit in huis om voetballend de eerste prijs binnen te halen. Zij versloegen FC Hyena 7 in de finale. Na de prijsuitreiking werd er nog nagenoten tot in de kleine uurtjes.

De deelnemende teams waren: Slikkerveer 7, Valkenswaard 6, Capelle 10, VUC 6, IFC 3, NSVV 4, FC Hyena 7, Groote Lindt 5, VVGZ 4, Capelle 6, Pernis 4, Slikkerveer 5, Rijsoord 11, DRL 3, RVVH 6 & Heerjansdam 4

Deze editie kon niet gehouden worden zonder de medewerking van de volgende sponsoren: Blouw Afbouw BV, Slikkerveer Vastgoed, Verbaas & Zn Dakbedekkingen en Blue Water Shipping. Dankzij deze bedrijven hebben 16 teams, toeschouwers en de vrijwilligers een geslaagde dag kunnen beleven.

Bekijk hier de aftermovie, gemaakt door de Jongens van Nipkow.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x