Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Uitslag loting Ridderkerk Toernooi | sv Slikkerveer

Uitslag loting Ridderkerk Toernooi

uitslag-loting-ridderkerk-toernooi

Geplaatst op: 22-05-2018

Op donderdag 17 mei is de loting verricht voor het Ridderkerk Toernooi 2018. De loting is verricht door de voorzitters van RVVH (Mario Papavoine), Rijsoord (Ramon de Borst), Slikkerveer (Joop van Ettinger) en de penningmeester Michel Legerstee van Bolnes. Dit onder toeziend oog van Sport en Welzijn in de persoon van Casper Westerveld.

De wedstrijden zijn als volgt:
Dinsdag 14 augustus Rijsoord - RVVH
Woensdag 15 augustus Slikkerveer - Bolnes
De grote en de kleine finale wordt gehouden op zaterdag 18 augustus.
Gastheer voor het Ridderkerk Toernooi is RVVH. Alle wedstrijden worden dan ook op het sportpark van RVVH gespeeld.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x