Let op: Woensdag 26 september 17.30 uur teamfoto's alle mini-pupillen (MP1 t/m MP4). Svp. alle teams op tijd aanwezig.

Uitnodiging Medewerkersavond op vrijdag 3 juli 2015

Geplaatst op: 01-06-2015

Graag willen we onze vrijwilligers uit alle geledingen van de club bedanken voor hun werk voor de vereniging in het afgelopen seizoen in welke vorm dan ook. Om deze dank te onderstrepen willen we op vrijdag 3 juli 2015 vanaf 19:30 uur in de kantine Sliknest onze traditionele Medewerkersavond houden.

U als vrijwilliger wordt daarvoor van harte uitgenodigd om die avond onze gast te zijn. Het afgelopen seizoen is mede door uw belangeloze inzet vereniging breed opnieuw een groot succes geweest. Onder het genot van een hapje en drankje willen we dat seizoen in een gezellig samenzijn met u afsluiten. Wij zien er naar uit u op deze avond te kunnen begroeten.

Het bestuur van s.v. Slikkerveer
Voorzitter Joop van EttingerSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x