Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Uitbreiding wall of fame | sv Slikkerveer
Let op: Alle geplande trainingen gaan gewoon door. Een eerder bericht in diverse groepsapps betreft een misverstand.

Uitbreiding wall of fame

uitbreiding-wall-of-fame

Geplaatst op: 18-11-2014

Zoals het velen als is opgevallen hangen er boven de bar een aantal gesigneerde shirts van verenigingen en/of spelers uit het betaald voetbal die een band hebben met Slikkerveer. Naast het shirt van Willem 2, Dirk Kuyt en Mick van Buren kunnen we nu ook het Sparta shirt van Ricardo Kieboom toevoegen. Afgelopen zondag mocht voorzitter Joop van Ettinger deze in ontvangst nemen.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x