Traumaheli kiest landingsplaats

1-0

Geplaatst op: 02-08-2013

Vanmiddag was er een inzet van de traumeheli benodigd ivm een reanimatie in de Fakkel, door de enorme drukte in de Fakkel en de overvolle parkeerplaats werd er als landingsplaats gekozen voor ons trainingsveld. Uit de berichten begrepen we dat de inzet succesvol verlopen is door het snelle optreden van badpersoneel, politie, ambulance en de helibemanning. Het slachtoffertje is nog wel ter observatie opgenomen in het ziekenhuis.

Na het vliegend personeel voorzien te hebben van verkoelende spa blauw kozen ze weer het luchtruim.

Zie ook RTV Rijnmond

Met dank aan Marco Schouten en Julian de Frel de volgende links:

Filmpje landing

Filmpje MMT naar fakkel 1

Filmpje MMT naar fakkel 2Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x