Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Trainingen ongeselecteerde senioren | sv Slikkerveer

Trainingen ongeselecteerde senioren

Geplaatst op: 01-06-2019

Ook deze zomer is er weer de gelegenheid tot een gezellig balletje trappen. Dit kan alleen op de donderdagavond van 20.00 -21.00 uur met de mogelijkheid om te douchen en daarna een versnapering en de derde helft in "den stille knip". Gestart wordt in de zomerperiode op donderdag 20 juni 2019.

Den trainer Ongeintreseerden    Gilles Brandt

PS: de laatste reguliere trainingen van dit seizoen zijn op dinsdag 11 juni 2019  en op donderdag 13 juni 2019.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x