Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Trainers/leiders gezocht diverse DEF-teams | sv Slikkerveer

Trainers/leiders gezocht diverse DEF-teams

Geplaatst op: 27-08-2015

Nu de voorlopige indelingen van de spelers gemaakt zijn voor de DEF-pupillen is de vereniging uiteraard ook nog op zoek naar trainers en leiders, die deze teams willen gaan begeleiden tijdens het komende seizoen.
Bij de D'tjes gaat het om de D5 en D6. Ook voor de diverse E- en F-teams zijn trainers/leiders nodig. Aanmelden kan bij de coordinatoren:

Coördinator D
Chris Helbers
coordd@svslikkerveer.nl
06-22394906

Coördinator E/F
Ton Hoogvliet
coordef@svslikkerveer.nl
06-40220378Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x