Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Toon Snijder 60 jaar lid van Slikkerveer | sv Slikkerveer

Toon Snijder 60 jaar lid van Slikkerveer

1-0

Geplaatst op: 08-10-2017

In de rust van het duel van Slikkerveer tegen XerxesDZB werd Toon Snijder in het zonnetje gezet door voorzitter Joop van Ettinger in verband met zijn zestigjarig lidmaatschap van de vereniging. Toon is al in de jeugd van Slikkerveer gestart en heeft daarna nog lange tijd in de senioren gevoetbald. Na zijn actieve carrière werd hij nog als jeugdleider actief voor de club op het Reijerpark.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x