Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Tom en Joey naar C1 Fc Dordrecht | sv Slikkerveer

Tom en Joey naar C1 Fc Dordrecht

Geplaatst op: 01-07-2015

Eind vorig seizoen werden ze al gescout door Fc Dordrecht en kwamen Tom de Pee en Joey Almelo in het afgelopen seizoen uit in Onder 14 (C2). Ook in het nieuwe seizoen maken de beide oud-jeugdspelers van Slikkerveer weer deel uit van de selectieteams van de groen-witte 'Schapekoppen'. Ze komen dan beide uit in het team Onder 15 (C1), dat in de landelijke eerste divisie speelt.
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x