Tentenkamp verzet ivm. weersvooruitzichten

Geplaatst op: 30-06-2015

In verband met de weersvooruitzichten hebben we besloten om het tentenkamp dat voor aanstaand weekend gepland stond te verplaatsen naar een ander weekend. We vinden het onverantwoord met de opgegeven weersvooruitzichten en kunnen de veiligheid van de kinderen niet waarborgen.

Er wordt momenteel gekeken naar een andere datum en normaal gesproken zal het een weekend in augustus worden. We houden u hiervan op de hoogte. Alleen de kinderen die zich voor dit tentenkamp (dus dat van aanstaand weekend) ingeschreven hadden kunnen meedoen met het tentenkamp dat we (normaal gesproken) in augustus houden.

Omdat de voorbereidingen van de nodige elftallen dan al begonnen zijn verzoeken wij de trainers/leiders van die elftallen hier (voor zover mogelijk) rekening mee te houden en er begrip voor te hebben op het moment dat duidelijk is wanneer het tentenkamp gehouden wordt.

Meer info volgt zo spoedig mogelijk.

Organisatie Tentenkamp 2015Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x