Technische staf Slikkerveer in het nieuw gestoken

1-0

Geplaatst op: 20-07-2014

De technische staf van Slikkerveer werd alvast voor aanvang van de nieuwe competitie in het nieuw gestoken. De stichting Vrienden van Slikkerveer en kledingwinkel Blue Hotel aan het Koningshof zorgden voor de nieuwe outfit van trainer Richard Mank en de assistent-trainers Jeroen Bossche en Michel van den Brink. Vanuit het bestuur van de Vrienden van Slikkerveer waren Ron Noorlander en Fred Vlasblom aanwezig om de kleding te overhandigen.

Voor Slikkerveer werden tevens de indeling voor de competitie en beker bekend in de afgelopen peridoe. In de competitie is Slikkerveer weer ingedeeld in de tweede klasse D en komt daar een aantal oude bekende tegenstanders tegen. De indeling is als volgt: AGE, DRL, Excelsior '20, Gouda, Groeneweg, JHR, OHVV, OVV, PFC, SVDPW, Slikkerveer, Spartaan '20, TOGB en VFC.

Ook voor de beker speelt Slikkerveer tegen Spartaan ´20, maar daarnaast ook tegen Strijen en SC Feyenoord.
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x