Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Teamfoto’s dit weekend | sv Slikkerveer

Teamfoto’s dit weekend

1-0

Geplaatst op: 06-10-2015

Inmiddels zijn al diverse teams op de foto gegaan. Ook dit weekend worden weer een aantal teams op de foto gezet. Graag aan iedereen hierbij het verzoek om op tijd aanwezig te zijn, zodat de aanvang van de wedstrijden op het geplande tijdstip kan plaatsvinden. Voor zover mogelijk zullen alle foto's gemaakt worden op het hoofdveld. Voor meer informatie, vragen of afmeldingen kan contact opgenomen worden met Arjan 't Jong via pr@svslikkerveer.nl

Hieronder het voorlopige schema (genoemde tijden zijn richttijden), het betreft de volgende teams:

Zaterdag 10 oktober 2015:
8.15 uur MP1, E6, E7, F5 en F6 
9.25 uur E4, D2
11.00 uur D5
13.00 uur C3
15.00 uur C2

Zaterdag 17 oktober 2015 volgen nog B1 (12.45 uur), B2 (13.00 uur) en ASS1 (10.00 uur).

Hiermee zijn alle teams dan op de foto gegaan. Uiteraard blijft het mogelijk om tijdens het seizoen weer een nieuwe teamfoto te maken. Geef dit aan bij Arjan 't Jong, bereikbaar via pr@svslikkerveer.nlSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x