Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Teamfoto’s dit weekend | sv Slikkerveer

Teamfoto’s dit weekend

Geplaatst op: 24-09-2015

Inmiddels zijn al diverse teams op de foto gegaan. Ook dit weekend worden weer een aantal teams op de foto gezet. Graag aan iedereen hierbij het verzoek om op tijd aanwezig te zijn, zodat de aanvang van de wedstrijden op het geplande tijdstip kan plaatsvinden. Voor zover mogelijk zullen alle foto's gemaakt worden op het hoofdveld. Voor meer informatie, vragen of afmeldingen kan contact opgenomen worden met Arjan 't Jong via pr@svslikkerveer.nl

Hieronder het voorlopige schema, het betreft de volgende teams:

Zaterdag 26 september 2015:
08.10 uur MP1, F3 en F5
09.15 uur D2, E2 en F2
10.55 uur D4(niet. wordt een week doorgeschoven ivm. nieuw tenue) en D5
12.45 uur C1

In de komende weken volgen de oproepen voor de andere teams.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x