Team Meuzelaar wint Six to Six toernooi

1-0
Bekijk alle foto's van: 2016-06-25 Six to Six toernooi 2016>

Geplaatst op: 26-06-2016

Afgelopen zaterdag 25 juni 2016 werd de 19e editie gehouden van het Aad van Buren Six to Six Business toernooi bij sv Slikkerveer. Het jaarlijkse toernooi dat wordt georganiseerd vanuit de Businessclub, oftewel de Vrienden van Slikkerveer, kende weer een fraai staaltje voetbal op de vierkante meter. Er werd gestreden door veertien teams verdeeld over twee poules. In de recreatiepoule ging de finale lang gelijk op, maar met slechts een enkele treffer was de winst voor het team van JOWA Holland, dat Taveerne Den Dill versloeg met 1-0. In de prestatieve poule was de spanning zelfs langs de lijn voelbaar. Beide teams gingen vol voor de overwinning. Het ging gelijk op tot 2-2, waarna het team van Meuzelaar Installatietechniek weer een 3-2 voorsprong nam. Uiteindelijk werd het zelfs 4-2, want het team van Frenoflex kunststofvloeren morste een aantal kansen en kreeg het bekende deksel op haar neus. Na afloop van het toernooi werd er live gezongen in de kantine, waarna de prijsuitreiking volgende met onderstaande eindstanden. De prijsuitreiking werd verricht door Fred Vlasblom, voorzitter van de Vrienden van Slikkerveer en Joop van Ettinger, voorzitter van Slikkerveer.

Recreatieve Poule
1. JOWA Holland
2. Taveerne Den Dill
3. Resoort Reclame Opleidingsteam
4. FinAmi
5. Fc Catenaccio
6. De Toppers
7. The Oldtimers

Prestatieve Poule
1. Meuzelaar Installatietechniek BV
2. Frenoflex kunststofvloeren
3. VMR
4. Resoort Reclame
5. Hassink BV
6. MSR Verhuur
7. Neelysha BloemenSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x