Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

sv Slikkerveer verleden

Geplaatst op: 05-02-2015

We blijven nog steeds op zoek naar alles wat met de geschiedenis van onze club te maken heeft. Bent u in het bezit van oude clubbladen, Sliknesten, wedstrijdverslagen, persberichten, foto’s, oude voetbalshirts en voetbalschoenen, etc, neem dan kontakt op met ondergetekende, tel.0180-421687 en e-mail  g.hagendijk6@upcmail.nl

Vanaf deze plaats wil ik ook Bert Heeselaars, Dick Lodder en Dick Terlouw bedanken voor de attributen en foto’s welke we als club mochten ontvangen. Foto’s van 1918 en 1920, welke nog niet in ons bezit waren. Zij hebben een prachtige plaats in ons clubarchief gekregen.

Clubarchivaris sv Slikkerveer
Gerard. L. HagendijkSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x