Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Supporters Slikkerveer steunen Mick van Buren | sv Slikkerveer
Let op: Zondag 9 augustus 2020: 10.30 uur Slikkerveer - Fc IJsselmonde (vrs) - Let op aanvangstijdstip!

Supporters Slikkerveer steunen Mick van Buren

1-0

Geplaatst op: 22-09-2013

Afgelopen donderdag 19 september speelde oud-Slikkerveerder voor de Europe League met zijn Esbjerf fB uit bij Standaard Luik. De in eigen land nog ongeslagen koploper uit Luik kreeg een tikkie uitgedeeld van Mick die in de 63-ste minuut al de 0-1 scoorde. Tien minuten later werd het gelijk, maar in de slotminuut scoorde de blauwwitten van Esbjerf fB de winnende 1-2. Uiteraard ging er een groot gejuich op onder de meegereisde Slikkerveer-supporters, die voor deze wedstrijd maar liefst 4 uur heen, maar ook weer 4 uur terug in de bus waren geklommen om Mick aan te gaan moedigen. Maar uiteraard was de stemming opperbest.

Voor het echte verslag: Klik hierSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x