Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Support Slikkerveer zondag tegen Full Speed! | sv Slikkerveer

Support Slikkerveer zondag tegen Full Speed!

support-slikkerveer-zondag-tegen-full-speed

Geplaatst op: 22-01-2020

Aanstaande zondag heropent Slikkerveer de competitie tegen koploper Full Speed. Voor Slikkerveer is dit treffen een belangrijke wedstrijd in de race om het kampioenschap. De Delftenaren staan op dit moment nog drie punten voor, een achterstand die bij winst tenietgedaan wordt. Het bestuur nodigt iedereen van harte uit om deze eerste thuiswedstrijd van 2020 bij te wonen, wij kunnen uw support goed gebruiken! Tot dan!

sv Slikkerveer - Full Speed
Zondag 26 januari
Aftrap: 14.00Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x