Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Supersub Ronald Capelle breekt de ban tegen JHR | sv Slikkerveer

Supersub Ronald Capelle breekt de ban tegen JHR

1-0
Bekijk alle foto's van: 2017-01-29 JHR - Slikkerveer>

Geplaatst op: 29-01-2017

In het eerste competitieduel na de winterstop trad de ploeg van trainer Danny Wijnstekers nog niet compleet aan. Zo ontbraken Mitchel van der Spoel, Vincent de Jong, Robert Kosten, Ruben Silva Lopez, Wesley Oorschot en Afendye Roehoeputij. In het duel bij JHR in Rotterdam stonden twee ploegen tegenover elkaar, die vorig jaar nog in de tweede klasse acteerden en vaak flink aan elkaar gewaagd zijn. Dit keer bleek dat ook duidelijk op het veld terug te zien. In de eerste helft waren er een paar kleine kansen en voor beide teams één echt grote kans om de score te openen. Waar in de zevende minuut Steven van Dongen goed werd diep gestuurd door Mike van Dongen, was keeper Martins Freire net even eerder bij de bal. Aan de andere kant werd Rick Schouten drie minuten later voor het eerst getest met een afstandsschot, maar kon hij de bal prima wegstompen. Daarna golfde het spel lang over en weer zonder dat er echte kansen kwamen. Pas in het slot van de eerste helft was het eerst JHR dat uit een hoekschop Mohamed El Hachioui tegen de paal zag koppen. Voor Slikkerveer schoot Casper Gerritse de bal uit een prima voorzet van Mike van Dongen van dichtbij hard op het doel, maar wist goalie Martins Freire met een reflex de bal over de lat te tikken.

Ook in de tweede helft leek het duel niet tot een treffer te kunnen komen. In de 59-ste minuut zag Romano Niamut zijn schot vanaf de zestien meterlijn naast getikt worden door Martins Freire. In de 76-ste minuut moest Rick Schouten zijn ploeg op de been houden met een redding op een schot van Mohamed El Hachioui. In de 81-ste minuut kreeg Slikkerveer een hoekschop te nemen, waar Romano Niamut zich achter zette. De bal bleef in de doelmond hangen. Als een duveltje uit een doosje was invaller en supersub Ronald Capelle er als de kippen bij om de bal hard en hoog in het doel te jagen: 0-1. Doordat JHR moest komen en wat meer risico in haar spel legde kreeg Slikkerveer nog een paar kansen om de score verder uit te bouwen. In de 86-ste minuut stond Casper Gerritse op de juiste plek om van dichtbij binnen te schieten. Keeper Martins Freire kon een schot van Steven van Dongen niet goed verwerken, waarna Gerritse eenvoudig de 0-2 kon aantekenen. Dit was ook meteen de eindstand, waardoor Slikkerveer de ranglijst blijft aanvoeren met een ruime voorsprong op de concurrentie. Komende zondag 5 februari speelt Slikkerveer op het eigen Reijerpark om 14.00 uur tegen Meeuwenplaat.

Opstelling: Rick Schouten, Iwan Tewelde, Cas Leenders, Kenchi Orcadio, Mike van Dongen, Romano Niamut, Damion Janssen, Rik Drenth, Jair Umarella (75 – Ronald Capelle), Casper Gerritse en Steven van Dongen (86 – Dijmon Tewelde).Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x