Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Superstart voor Mick van Buren in Esbjerg | sv Slikkerveer
Let op: Zondag 20 september 14.00 uur: Kethel Spaland - Slikkerveer (Competitiewedstrijd 1)

Superstart voor Mick van Buren in Esbjerg

1-0

Geplaatst op: 23-07-2013

In zijn eerste competitiewedstrijd van de Deens eredivise heeft Mick van Buren meteen zijn visitekaartje afgegeven bij zijn club Esbjerg fB. De voormalige spits van Slikkerveer en Excelsior scoorde in de thuiswedstrijd tegen FC Nordsjælland twee keer voor zijn Deense werkgever. Esbjerg fB won voor 7500 toeschouwers met 4-0. De Ridderkerker maakte de tweede en derde treffer. De andere doelpunten kwamen op naam van Martin Braithwaite. Bij FC Nordsjælland stond voormalig Excelsior en Feyenoord-speler Patrick Mtiliga in de basis. Mick maakte deze zomer de overstap van Excelsior naar Esbjerg fB. 

Mick wordt nu al de Vliegende Hollander genoemd in Denemarken vanwege zijn vliegende start : Klik hier

Na afloop mocht ie nog eens de bloemen in ontvangst nemen. 

Oproep: wil degene die vloeiend Deens in zijn lespakket heeft gehad zich melden bij de redactie van de website !! Aanmelden kan via web@svslikkerveer.nl.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x