Strandtraining JO9-4

1-0

Geplaatst op: 14-09-2016

Afgelopen zondag 11 september 2016 werd er in alle vroegte verzameld door de vaders en spelers van slikkerveer JO9 4. Op het programma stond een strandtraining en dus werd in de regen koers gezet naar Zeeland. Daar aangekomen bleek de zon heerlijk te schijnen en was alles aanwezig om er een mooie dag van te maken. Als eerste stond er een training gepland voor de jongens onder leiding van de trainers Danny en Arnold. Er werd afgesloten met een partijtje tegen de vaders ( uitslag blijft geheim..)

Na een heerlijke lunch werd er een parcours uitgezet met spellen welke uiteindelijk werd gewonnen door Jermain en Oskar. De zeer geslaagde dag werd afgesloten met een lekker etentje bij de beren.

Al met al een zeer geslaagde dag en voor herhaling vatbaar!
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x