Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Sponsor E2, E3 en E4 in zonnetje gezet | sv Slikkerveer
Let op: Donderdag 20 februari 20.00 uur: Slikkerveer - Barendrecht (oefenwedstrijd)

Sponsor E2, E3 en E4 in zonnetje gezet

1-0

Geplaatst op: 11-10-2014

Afgelopen zaterdag 11 oktober werd in de rust van de wedstrijd tussen Slikkerveer E2 en DRL E3 leider en sponsor Hassan Aytemur in het zonnetje gezet. Namens het bestuur van Slikkerveer overhandigde Arjan ´t Jong een mooi compilatie-foto van Slikkerveer E2, E3 en E4 aan Hassan, die met zijn bedrijf Attent Verzekeringen uit Rotterdam deze drie jeugdteams dit seizoen in de kleding van Attent Verzekeringen heeft gezet. Uiteraard waren de spelers daar hartstikke blij mee en zij lieten dat in de tweede helft zeker zien, want DRL werd met maar liefst 8-1 verslagen.

 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x