Sliknest ook dit jaar weer decor Pathé 7X7 toernooi

sliknest-ook-dit-jaar-weer-decor-pathe-7x7-toernooi

Geplaatst op: 08-05-2015

Net als de afgelopen 2 jaar zal ook dit seizoen op 20-5 het Sliknest weer decor zijn van het Pathé 7X7 toernooi. Teams van medewerkers van de theaters en hoofkantoor van Pathé gaan ook deze dag onderling weer bepalen wie zich een jaar lang kampioen mag noemen. Maar liefst 10 damesteams en 31 herenteams gaan deze strijd aan. In de middag worden de voorrondes gespeeld terwijl de vroege avonduren decor vormen van de kwartfinales met als slotstuk om 19.15 uur de finale voor de heren en om 18.15 voor de dames.

Deze dag vervallen alle trainingen voor alle teams van Slikkerveer maar een ieder is van harte uitgenodigd om de teams van Pathé aan te moedigen. Download hier het volledige programmaSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x