Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer zoekt spelers voor ASS team voor senioren | sv Slikkerveer

Slikkerveer zoekt spelers voor ASS team voor senioren

Geplaatst op: 12-08-2019

Sinds het seizoen 2011-2012 kent voetbalvereniging 1 of meerdere teams voor kinderen met autisme, oftewel ASS. Sinds 2015 is ook de KNVB gestart met een echte ASS-competitie, waaraan Slikkerveer meedoet.

Met ingang van het nieuwe seizoen 2019-2020 wil Slikkerveer ook starten met een ASS team voor senioren. Een informatie-bijeenkomst en 1e trainingsavond worden in september gehouden. De vaste trainingsavond voor het team wordt de maandagavond van 20.00 tot 21.15 uur. Er wordt dan gebruik gemaakt van een vaste kleedkamer (14). Meer informatie is verkrijgbaar en/of aanmelden kan via Mirjam Visser-de Hooge, telefoon 06-81137506.

De informatie-bijeenkomst is op zaterdag 7 september om 11.00 uur. Maandag 9 september start de eerste training.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x